Forever Young - regeneruje a zpomaluje proces stárnutí

Kód: 345
390 Kč
Skladem

Dárkový set 4 balení luxusních pastilek s růží stolistou, které jsou tajemstvím "Věčného mládí", krásy a spokojenosti každé ženy. Květy růže zpomalují proces stárnutí a navozují vnitřní rovnováhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okvětní plátky růže stolisté si nás podmanily nejen svou vůní, ale především svou tisíciletou historií používání pro své blahodárné účinky. Stejně jako v kosmetických přípravcích, tak i v našich pastilkách zpomalují výtažky z růže proces stárnutí a zlepšují problematickou pleť. Můžeme je tedy zařadit mezi tzv. "NUTRIKOSMETIKA". Kromě udržování mladistvého vzhledu pleti, napomáhají také celkově snižovat vnitřní napětí, jsou užitečné během hormonálního přechodu a probouzejí krásu zevnitř ven. Navíc podporují normální činnost kardiovaskulárního systému, příznivě působí na trávení a vylučování a udržují normální funkci dýchacího ústrojí.


Pastilky s růží stolistou jsou bezcukerné, mají zajímavou a lahodnou chuť. Samotný extrakt by díky vysokému procentu, které používáme, byl velmi hořký. Proto jsme chuť růže opět spojili s naší "tajnou" přísadou, která nám chuťově nejvíce ladila. Nezbývá vám než ochutnat a posoudit, jak se nám to povedlo...

Bez alergenů, bez lepku, se zanedbatelnou sacharidovou i kalorickou hodnotou. Kvalitní mlsání bez cukru a kalorií pro "věčné mládí".

"Růže v divočině přežije díky své síle nikoliv díky své kráse".  V pastilkách KEREES se snoubí oboje...

 

Certifikovaný doplněk stravy, který díky extra vysokému procentu bylinného extraktu opravdu funguje!  

Složení: isomalt, maltitol, extrakt růže stolistá, vitamin C (kyselina L-askorbová), kyselina vinná (regulátor kyselosti), aroma

 

ve 100 g

v jedné pastilce

% RHP v jedné pastilce

Extrakt růže stolisté

0,7 g

24,4 mg

Nestanoveno

 

Doporučené dávkování: Dospělí 4x denně a děti od 3 let 2x denně rozpustit v ústech 1 pastilku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Nenahrazujte pestrou stravu.

Hmotnost: 4 x 28g 

Výrobce: KEREES s.r.o. Česká Republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Produktová řada KEREES
Hmotnost: 0.112 kg